Flower-box zestaw

Flower-box zestaw

12,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Zestawy flower box, przygotowane tak by każdy mógł w prosty i wygodny sposób obdarować osoby bliskie unikalnym prezentem wyrażającym własną kreatywność

Kolor: Czerwony
szt.

 

14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

 

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

W ofercie mamy dla państwa przygotowany zestaw pudełek do własnego przygotowania dla kwiatów - Flower Box. Zestaw składa się z pudełka, gąbki florystycznej, czerwonej wstążki i worka z foli celofanowej. Wszystkie elementy są gotowe  do złożenia wystarczy zamoczyć gąbkę w wodzie, i przygotować kwiaty.

Pudełko przygotowane w kolorze czerwonym, rozmiar 12x12x11 cm. Pudełko wykonane jest z tektury litej dzięki czemu jest sztywne i wytrzymałe na uszkodzenia. Nadaje się do długotrwałego użytkowania, Dzięki celofanowemu workowi wilgoć z gąbki nie uszkodzi pudełka i po zwiędnięciu kwiatów, można jeszcze kilka razy wykorzystać pudełko w tym samym celu.

Flower box jest nowatorski i z roku na rok coraz popularniejszym sposobem na obdarowanie swoich bliskich. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do stworzenia własnego pudełka, Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją by móc cieszyć się własnoręczne wykonanym flower boxem. Jest on idealnym prezentem, łączy ponadczasową wartość sentymentalną jaką są podarunki kwiatowe, jednocześnie własnoręcznie wykonanie wypełni cię satysfakcją i dumą. Osoba obdarowana na pewno doceni włożony przez ciebie cząstkę własnej duszy w prezent.

By przygotować zestaw wystarczy postępować zgodnie z instrukcją:

1. należy rozpakować pudełko z elementów w środku: gąbki florystycznej, worka i wstążki.

2. gąbkę należy włożyć do miski wypełnionej wodą, tak by została całkowicie zanurzona i pozostawiona na chwilę by mogła nasiąknąć. Po chwili pobierze odpowiednią ilość wody. Gąbkę dostarczoną w zestawie można przeciąć na pół, dzięki temu można później ponownie przygotować kolejny flower box.

3. gąbkę należy włożyć do dostarczonego worka, następnie umieścić w pudełku, otwarty koniec worka musi być skierowany do góry.

4. W gąbkę należy wprowadzić kwiaty i ozdoby, mogą one pochodzić z kwiaciarni bądź dowolnego marketu, następnie przygotować wstążkę, można nią wystroić pudełka jak i kwiaty.

Tak wykonane pudełko jest gotowe do wręczenia.

flowerbox
100 szt.

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane